שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

בחודש אפריל לא יתקיים ערב!!

ערב התקשור הבא: חמישי 26.5 בשעה 20.00. בערב: תהליך ריפוי, מסרים אישיים ותקשור קריון. עלות: 100 ש"ח, לתשלום בביט לפני הערב. קישור יישלח למשלמים.

בואו לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והסיפורים של קריון בעברית" ראה אור ועמו - הספר המתורגם לאנגלית.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך בזום והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 
 
 

אודות דורית ישראל

 
 עברתי בחיי שינויים רבים מבחינה מקצועית וכולם הובילו אותי אל הדרך שבה אני נמצאת היום, דרך שיש בה תשוקה, שמחה, ריקוד והנאה.


אני בעלת תואר ראשון בחשבונאות ובכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב. נהניתי מאוד מהלימודים, אבל כשהתחלתי להתמחות במקצוע, הבנתי שאני לא מוצאת בו את מקומי. לאחר שנתיים של שהייה בבית וגידול ילדים, החלטתי להגשים חלום ילדות שלי והפכתי למורה. אהבתי את ההוראה ואהבתי את התלמידים שלי, שעם חלקם יש לי קשר עד היום.

 לאחר תשע שנות הוראה גיליתי את יכולת הכתיבה שלי, והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות. פרשתי והפכתי לעיתונאית בירחון "עולם האישה" ולמפיקה ועורכת ב"קול ישראל".
במהלך התקופה פרסמתי שני ספרי שירה: "מה לסוסים בדמי", הוצאת ספרית פועלים, 1994, בסיוע קרן תל אביב לספרות, ו"שירה היא מקום למות בו", הוצאת ירון גולן, 1996, בסיוע קרן בית הנשיא. כמו כן פרסמתי עשרה ספרי ילדים וספר תיעודי אחד. במקביל גם ערכתי ספרים, הייתי חברת מערכת בכתב העת הספרותי "דימוי" ושיריי פורסמו במקומות רבים.

בעבודתי כעיתונאית נחשפתי לעולם שלא הכרתי ושאנשים נוהגים לכנותו: "מיסטיקה". בעקבות כתבות שעשיתי, החלטתי ללמוד רייקי ואז – קרה השינוי המשמעותי ביותר בחיי:


הבנתי שיש דברים מעבר לנראה לנו, הבנתי שהדברים אינם כפי שהם נראים, ושהמציאות שונה ממה שאנחנו רגילים לחשוב.


מכאן ואילך החלו חיי להתגלגל במסלול שונה ממה שהורגלתי בו. התאהבתי באנרגיה, גיליתי את המדריכים הרוחניים שלי והתחלתי לתקשר.

בשנת 2000 עזבתי את כל העיסוקים האחרים שלי והתמקדתי בדרך שבה נמצאת התשוקה שלי: אני מעבירה קורסים בתקשור, מכשירה מורים לתקשור, מטפלת בטכניקות אנרגטיות שונות ומאמנת אנשים לחיות חיים טובים יותר.


כיצד פגשתי את קריון


בשנת 1998 סיפרה לי אחותי על ספרי קריון והמליצה עליהם בחום. מובן שרצתי מיד לרכוש את שני הספרים שיצאו אז לאור, והתחלתי בקריאת הספר הראשון. החזקתי מעמד כשלושה פרקים, הנחתי את הספר בצד והודעתי לאחותי שאני לא מבינה על מה מדובר ושזה בכלל לא בשבילי.

חודשים אחדים לאחר מכן נחה עיני - "במקרה" - על ספר מספר 2. לקחתי אותו לידי, פתחתי אותו באקראי באמצעו והתחלתי לקרוא בו. מה שקראתי מצא חן בעיניי והמשכתי לקרוא עד סוף הספר. לאחר מכן עברתי לתחילתו וכשסיימתי לקרוא, חזרתי לספר הראשון וקראתי אותו בעיניים אחרות.

מאז, נשביתי בקסמיה של הישות המדהימה הזאת.

בספר הראשון סיפר קריון, בין השאר, על כך שישנם עוד מתקשרים שלו ברחבי העולם. כשהבנתי שלא בי מדובר, אמרתי לעצמי כי אין דבר כזה "בעלות על ישות" וכי גם אני רוצה לתקשר את קריון. ואכן – כך עשיתי. התחלתי לשאול שאלות לגבי דברים שלא היו ברורים לי וגם קיבלתי תשובות.

באחת מהמדיטציות שלי, כשהתחלתי לדבר עם קריון, ראיתי לנגד עיני כוכב לבן. הבנתי שקריון שלח אותו אליי ובמשך שנים אחדות תקשרתי אותו.

בשנת 2001, כשפגי דוברו הייתה בארץ, למדתי אצלה את שיטת הטיפול  EMF (איזון השדה האלקטרו מגנטי). במהלך הלימוד, בעודי שוכבת על מיטת הטיפולים, ראיתי שוב את הכוכב הלבן לנגד עיניי. לפתע "שמעתי" סביבי קריאות: "חתונה, חתונה, חתונה", והאולם התמלא בכמות רבה מאוד של ישויות.  הכוכב הלבן התקרב אליי עד שנכנס אל תוך גופי. החוויה הייתה עוצמתית ומרגשת, ועיניי התמלאו בדמעות.
בהפסקה ניגשתי לפגי ושאלתי אותה אם בפמליה של קריון יש גם כוכב לבן. היא אישרה את הדבר. אחר כך סיפרתי לה על החוויה שעברתי ופגי אמרה, כי כאשר הרוח פוגשת את הגוף זו תחושה של חתונה.

מאז, הקשר עם הכוכב הלבן החל להיות עוצמתי יותר. לאחר חודשים אחדים ביקש ממני הכוכב הלבן לשבת ולכתוב, והתקבלו תקשורים בנושאים שונים. חלקם כאן באתר.

בשנת 2003 קיבלתי מסר מהכוכב הלבן, שעליי לקיים ערבי תקשור ולתקשר בפני קבוצות של אנשים. בהתרגשות רבה הודעתי על כך למכריי ומאז אני עורכת ערבים כאלה בקביעות.

באותה שנה הגיע מסר חשוב נוסף: שעליי להתחיל ללמד תקשור. בעזרת הכוכב הלבן בניתי תוכנית בת עשרה שיעורים והתחלתי ללמד. זרם התלמידים אינו פוסק מאז.


בשנת 2006 בניתי תוכנית למורים לתקשור והתחלתי ללמד תלמידים שלי, שרצו להפוך למורים.
המטרה היא להכניס עוד ועוד אנשים למעגל המודעות, כדי שיוכלו להבין מי הם (מלאכים אנושיים, כמובן) וכדי שיוכלו לשפר את איכות החיים שלהם. 
 

למרות שתקשרתי ישות מהפמליה של קריון, התשוקה לתקשר את קריון עצמו רק התחזקה.  רציתי לתקשר אותו בפני אנשים ולהעצים אותם, בדיוק כפי שקורה לי כשאני קוראת או שומעת את תקשוריו של לי קרול (שאני מכנה אותו: המתקשר הראשי של קריון). הבעתי כוונה לכך ויצרתי לעצמי את המציאות שבה אני יושבת מול קבוצות גדולות של אנשים ומתקשרת את קריון.


המציאות הזאת התממשה.


בשנת 2005 קיבלתי מסר מקריון שבערב התקשור הקרוב אני עומדת לתקשר אותו.  אתם ודאי יכולים להבין את ההתרגשות העצומה שאחזה בי. ההבטחה קוימה ומאז אני מתקשרת את קריון באופן קבוע בערבי התקשור וניתן לקרוא את התקשורים כאן באתר.


בסוף שנת 2007 הודיע לי קריון, כי הוא מאפשר לי לתקשר אותו בתקשורים אישיים לאנשים. החל מינואר 2008 אני עורכת תקשורים כאלה. אלה תקשורים מעצימים, חווייתיים ומרגשים ובסופם – עונה קריון על שאלות.


בנובמבר 2009 נסעתי להולנד להעביר שם קורס תקשור. המשתתפים היו הולנדים ובלגים והקורס נערך באנגלית. בתום סוף שבוע מרוכז תקשרו כל המשתתפים והתקשורים היו מרגשים ומעוררי השראה. כמו כן, ערכתי בהולנד תקשורים אישיים של קריון, שהיו, כרגיל, מדוייקים, מעצימים ומרגשים ביותר.

בספטמבר 2010 הייתי בבלגיה, שם העברתי שתי סדנאות ותקשורים אישיים. בנוסף - ערכתי כוונונים של טכניקת HOPE החדשנית והיעילה שיצרתי. ביוני 2011 העברתי סדנא בלאס וגאס כמו גם תקשורים אישיים.מאז יולי 2012 אני מדריכה ומלווה קבוצות מישראל למסע רוחני להר שאסטה.בפברואר 2014 ערכתי לראשונה מסע רוחני עוצמתי להוואי, היא למוריה. 


החל מדצמבר 2015 אני עורכת את כנס קריון השנתי בעברית. המטרה היא לקיים כנס כזה בכל שנה.


בשנת 2016 ביקש ממני קריון להקים בארץ קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות. הקמתי שתי קבוצות כאלה, במרכז ובצפון. במפגשים אלה קריון מעביר ידע רב לנשים, אנחנו עורכות טקסים, כולל בטבע, רוקדות וחיות על פי החיים בלמוריה. בכל מפגש קריון מעביר-מעבירה מסר לנשים.

בעתיד אפתח קבוצות נוספות בארץ.


בשנת 2018 פרסמתי שני ספרים נוספים דרך הדסטרט: ספר השירה השלישי שלי, "על סף" וספר הילדים ה-11 שלי, "העץ המופלא".


בשנת 2020 ראה אור, בהוצאת אוריון, הספר "הנני אשר הנני - המשלים והסיפורים של קריון בעברית". ספר מלא בהשראה ובחומר למחשבה


לסיום, אוכל לומר כי חלומות אכן מתממשים, אם קיימת האמונה המלאה, אם קיים הרצון ואם מביעים את הכוונה לכך.


כל אחד מאיתנו יכול ליצור לעצמו את המציאות שבה הוא רוצה לחיות!  

 

 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר