שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

באפריל יתקיים ערב למוזמנים בלבד!

הערב הבא: חמישי 27.5.2021 בשעה 20.00 בערב: תהליך ריפוי, תקשור קריון ומסרים אישיים לנוכחים

עלות: 80 ש"ח, לתשלום בביט לפני המפגש

מוזמנים לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והתקשורים של קריון בעברית" ראה אור.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך דרך אחת מהאפליקציות והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 
 
 

אור

 
 
                                          אור
                        תקשור קריון מיום 28.11.13
                         תוקשר ע"י דורית ישראל

(לתקשור קדמה שירתה של מירב גולד)

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

איזו שמחה, איזו התרגשות וכמה אור. ודאי כבר יכולתם להרגיש בשמחה ששוררת כאן, ואתם יכולים להרגיש את ההתרגשות הגדולה ואת האור. התפילה ששמעתם עתה (מתייחס לשירתה המופלאה של מירב) היא שירת האור פותחת הלבבות. מבורכת הכוהנת שחיברה עליונים לתחתונים.

כרגיל, איני לבד. נמצאת איתי פמליה גדולה במיוחד והיא גדלה מפעם לפעם. יש כאן משפחה אוהבת שלכם, ואתם יכולים להרגיש בה, וישנם גם חברים ממקומות אחרים. חלקם כבר מוכרים לכם ותמיד מצטרפים גם חדשים, כפי שקורה כעת. האנרגיה ממשיכה להיכנס פנימה. הרגישו בה. הסירו דאגה והסירו פחד. זו אנרגיה אוהבת. אם אתם מרגישים כובד – נשמו עמוק ושחררו אותו, אבל הרשו לאהבה להיכנס אל ליבכם. הרשו לאהבה להתפשט בגופכם ולהיות אתם. כי אתם אהבה.

הנושא שעליו אדבר היום מובן מאליו. נדבר על אור, על מהותו ועל השפעתו, ועליכם, כחלק מן האור.
אני יודע בפני מי אני מדבר כעת ואני מודע למקום, לזמן ולנוכחים. זו תקופה של אור. של כבוד ואהבה לאור. (התקשור הועבר בחנוכה).
ובכן, מהו האור? המושג הרי כל כך ברור וידוע. הוא מוגדר על ידי המדענים שלכם. אל דאגה, לא אדבר אתכם היום על פיזיקה....
האור הוא אנרגיה, שמורכבת מחלקיקים ופועמת בתדרים. זו אנרגיית החיים. בלעדי האור אין חיים. את האור שלכם על פני הפלנטה אתם מקבלים מן השמש המרכזית והיא הנותנת חיים לפלנטה ולכל הקיים עליה. הצמחים, למשל, אינם יכולים לחיות בלי אור. זהו חלק מרכזי בתהליך החיים שלהם. תהליך הפוטוסינתזה. אם תשימו צמח בחושך מוחלט הוא לא יוכל להתקיים. כי מהו החושך? לחושך אין הגדרה. הוא מוגדר כהיעדר אור. אם כך, כאשר צמח נמצא במצב של היעדר אור – אין לו חיים, שהרי האור הוא המאפשר את החיים.

האם אתם מבינים שאתם חלק מן האור?

אור הוא אהבה. האם אתם מבינים שאתם אהבה?

אלוהים הוא אור ואהבה. האם אתם מבינים שאתם חלק מן האלוהים? או כפי שאמרתי בפעמים קודמות: אתם אלוהים! האם אתם מרגישים שאתם אור ואהבה? אני מכיר בני אדם ומאוהב בבני אדם ואני מכיר את הביטוי הנפוץ "אור ואהבה". האם בכל פעם שאתם משתמשים בו אתם גם מרגישים אותו, חווים אותו ונמצאים בתוכו? ומה באשר לכל אותם מקומות של פחד, של כעס ושל אשמה בתוככם? אם האהבה היא אור, הרי שאת הרגשות האחרים ניתן להגדיר כחושך. אתם בני אדם וכבר אמרתי שאתם מעניינים הרבה יותר מאשר הרוח. אתם מגוונים ברגשות שלכם, מאותגרים ומאתגרים בהתנסויות שלכם. ומכיוון שאתם בני אדם, אתם חווים כעסים ופחדים גם אם אתם אנשי אור.
כיצד תוכלו לשחרר את החוויות והרגשות הללו? אכן, על ידי אור ואהבה. כי במקום שיש אור – אין מקום לחושך. במקום שיש אור – גם הכעסים והפחדים ייעלמו. ולכן, כשאתם משתמשים בביטוי "אור ואהבה", נסו לנשום לרגע ולהרגיש את היותכם כאלה.

האור של בני האדם נראה למרחקים. אפילו אינכם יכולים לשער לאיזה מרחק הוא מגיע. הוא נראה ביקום. יש לו מגוון של צבעים, של תדרים ושל צלילים. אתם ודאי זוכרים שלצליל יש צבעים ולצבע יש צלילים. לו ראיתם את עצמכם מנקודת המבט של הרוח ושל החברים שנמצאים איתנו כאן, הייתם מתפעלים ומתפעמים, כי המראה מרהיב ביופיו. אלה צבעים שאינם נראים לעין האנושית וצלילים שאינם נקלטים על ידי האוזן האנושית. הם עדיין קיימים, שהרי אתם יודעים שיש במציאות שלכם גם דברים הנסתרים מן העין. אבל הם אינם נעלמים מן הלב. הלב יודע ומרגיש. הלב האנושי הוא האהבה. הלב האנושי הוא האור. הלב האנושי הוא הקדושה. בדיוק כמו קדושתו של אלוהים.
 ומכיוון שהאור שלכם מגיע למרחקים ויכול להאיר מקומות חשוכים, אתם יכולים להשתמש בו. לאור יש תכונה של ניקוי וריפוי. אתם יכולים לרפא בעזרתו את גופכם ואת הפלנטה ואתם גם יכולים לשלוח אותו ליקום. כל מקום ביקום זקוק לאור האנושי, בדיוק כפי שהוא זקוק לאור האלוהי. בידיכם הדבר! השתמשו בו כדי לרפא כל מקום על הפלנטה שלכם, שאהובה עלינו כל כך, כדי לרפא כל מקום ביקום וגם כל בן אנוש או יצור חי אחר ביקום.

היקום הוא מראה שלכם. כשאתם משתנים –היקום משתנה. כשאתם מעלים תדרים – היקום מעלה תדרים. הפלנטה היא חלק מכם. היא משתנה, מעלה תדרים, מגיבה ועובדת איתכם בשיתוף פעולה. האם אתם רוצים לעזור לה, לגאיה, היא אמא אדמה? שלחו אור למקומות שבהם היא מתפרצת. עזרו לה עם אורכם בדיוק כפי שאתם עוזרים לעצמכם או לבני אדם אחרים, כאשר הם מתפרצים.

אספר לכם משהו הקשור במתקשרת, גם אם דעתה אינה נוחה מכך... היום נתנו לה להרגיש רוגז ושיכוכו בעזרת האור. הרוח יכולה לעשות זאת, אתם יודעים... העברנו אותה ניסוי קטן שכזה, שבו השתובבנו מעט וגרמנו לה להתרגז. לא על הרוח כמובן... ואפשרנו לה להבין שהיא יכולה להמיס את הרוגז בעזרת האור.
אני מאיץ בכם להתנסות בכך, ובכל פעם שאתם מרגישים רוגז, כעס, אשמה ובעיקר פחד – השתמשו באור שלכם וראו את השפעתו. אפילו אינכם צריכים לדמיין אותו. אתם רק צריכים לומר: "אני שולח את האור שלי אל מקום הפחד, אל מקום החושך".

שירים רבים נכתבו על אור במסורת שלכם, כמו גם במסורות של עמים אחרים. אם תשימו לב למילות השירים – תוכלו להבין את משמעות האור. למשל: "באנו חושך לגרש" – ברור. הרי בכל מקום שיש בו אור החושך נעלם. או: "כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן". משמעות המילים הללו היא שיתוף פעולה בין עובדי האור. גם האור הקטן ביותר מניס חשיכה. תארו לעצמכם צרוף של אורות רבים. תארו לעצמכם עבודה משותפת של עובדי אור, שנעשית למען הפלנטה, למען ריפוי, למען ניקוי. האם אתם יכולים להבין את העוצמה שבכך? זו תקופה של שיתופי פעולה ואני רק יכול להמליץ לשתף פעולה בעבודת האור שלכם.

אומנם אני משתמש במילה "עבודה", אך זהו למעשה משחק. משחק האור. זה המשחק המשוחק כאן על פני הפלנטה. זהו משחק החיים שלכם, כי האור הוא מהות החיים. ובכן, שחקו את משחק האור. השתעשעו איתו, ריקדו איתו. זוהי העבודה הנדרשת... שתפו פעולה זה עם זה. הבינו שכל אחד מכם הוא אור ואהבה והרגישו זאת.

לא רק הרוח היא אור ואהבה. בני האדם הם אור ואהבה. הם חלק מן האלוהים. הם האלוהים. היוצרים. הבוראים. בראו את המציאות שלכם עם אור ועם אהבה. שחקו את המציאות שלכם. ריקדו אותה וזכרו כי האור הוא ברכה ואתם המבורכים.

כי כך הוא הדבר.

קריון