שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

באפריל יתקיים ערב למוזמנים בלבד!

הערב הבא: חמישי 27.5.2021 בשעה 20.00 בערב: תהליך ריפוי, תקשור קריון ומסרים אישיים לנוכחים

עלות: 80 ש"ח, לתשלום בביט לפני המפגש

מוזמנים לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והתקשורים של קריון בעברית" ראה אור.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך דרך אחת מהאפליקציות והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 
 
 

אמת

 
 

                                  אמת

                  תקשור קריון מיום 29.9.16

                   תוקשר ע"י דורית ישראל


(לתקשור קדמו שירה של מירב גולד ונגינה בכלים מיוחדים של דליה לוין)

 

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.


איזו מסיבה. כמה שמחה. כמה אהבה. יש כאן כאלה שיכולים להרגיש את התדרים הללו. אני יודע בפני מי אני מדבר.

אני קריון, מאוהב בבני אדם ותמיד אומר לכם את האמת. זו תקופה של אנרגיות עוצמתיות וראוי שתיאמר בתקופה זו אך ורק האמת. האם אתם יכולים להרגיש כעת את האמת בליבכם? את האמת של האהבה הגדולה ששוררת כאן?


היום אדבר על האמת. מהי אמת? האם האמת היא  אוניברסלית? האם היא סובייקטיבית? האם יש אמת אחת? האם לכל אחד מכם האמת שלו? האם לרוח האמת שלה? יקרים, הכל נכון, ואתן לכם מיד כמה דוגמאות, כי גם האמת יכולה להיות שונה ולהשתנות עם הזמן. אבל כשאתם מרגישים את האמת בליבכם, אתם יכולים להבין ולדעת שהדברים נכונים. כשאתם מרגישים את האהבה שבאמת, אתם יכולים להבין שהדברים נכונים.


והנה כמה דוגמאות של השתנות האמת ממצב למצב או לאורך הזמן.


תחילה אספר, או אולי אזכיר לכם, סיפור על שלושה עיוורים, שהובאו למשש פיל, כדי לומר ולהגדיר מהו פיל. את העיוור האחד הניחו ליד זנב הפיל, את העיוור השני ליד אחת מרגליו ואת השלישי ליד חדק הפיל. שלושתם מיששו את האיברים שלידם הוצבו ונתבקשו להגדיר מהו פיל. העיוור שעמד ליד רגל הפיל, אמר שהפיל הוא עמוד איתן ומחוספס. העיוור שעמד ליד החדק, אמר שהפיל הוא צינור ארוך ומחוספס. העיוור שעמד ליד הזנב, אמר שהפיל הוא חבל. האם אחד מהם טעה? לא. האם אחד מהם צדק? לא... כולכם יודעים כיצד נראה פיל, אך בעבור עיוור, אשר ידיעותיו מגיעות דרך המישוש ודרך הריח, אך לא דרך הראייה – זו היתה האמת לאמיתה. אמת שונה לכל אחד.

אם כך, כולם דיברו אמת וכולם צדקו, אך גם טעו.... ובכן, כיצד אפשר להתייחס אל האמת? האם היא סובייקטיבית? בהחלט.


והנה שתי דוגמאות מהמדע. אנשים אוהבים להסתמך על המדע ולחשוב כי מה שהמדענים אומרים הוא אמת. אבל מה שהיה אמת לפני מאה שנים ויותר כבר אינו אמת היום.


הקדמונים חשבו שכדור הארץ שטוח. הם פחדו לשוט למרחק, כי פחדו ליפול אל התהום שבקצה האופק. זו היתה האמת בשבילם, והפחד מנע מהם לשוט למרחקים ארוכים. עד שהתברר שהדברים אינם כאלה, וגם כשממשיכים – האופק מתרחק. ובכן, מהי האמת?


עד לפני כמאה שנים, לא נהגו הרופאים לרחוץ את ידיהם לפני הטיפול בחולים. כשקם הרופא הראשון, שטען שידיהם של הרופאים מלאות בחיידקים, הוא נתקל בלגלוג. כך גם כמעט כל חוקר או ממציא נתקל לעיתים קרובות בלגלוג, כשהוא מפרסם את הגילויים שלו. היום ברור לכל, שחייבים לא רק ליטול ידיים אלא גם להניח כיסויים על הידיים ועל הפה ואף על הראש, כאשר מטפלים בחולים.


אם כן, מה שהיה אמת לפני כמאה שנה, אינו האמת של היום. האם האמת עברה שינוי? לא. האנשים עברו.


ומהי האמת שלכם? האם אתם מאמינים במנהיגים שלכם? חלק מאמין וחלק לא. האם אתם מאמינים בעצמכם? מהי האמת שלכם בנושא זה?


והשאלה הגדולה מכולן היא: האם יש אמת אחת, אוניברסלית? או: מהי האמת של הרוח?


יקרים, בני אדם רבים על הפלנטה אינם מאמינים באמת של הרוח. זו אינה האמת שלהם ולעיתים הם מתייחסים לכך כאל הבלים.

אתם, עובדי האור, מהווים אחוז קטן מאוד מהאוכלוסייה על פני הפלנטה. אני פונה אל עובדי האור: מהי האמת שלכם? קיימות כמה אמיתות אוניברסליות. האמת הגדולה מכולן היא שיש אלוהים ושאלוהים הוא אהבה. אלוהים הוא האנרגיה העוצמתית ביותר הקיימת. והוא אהבה. הוא אינו מעניש. הוא אומר "אמן" על כל שיחליטו ויבחרו בני האדם.


האם זו האמת שלכם? זו אינה האמת של חלק מן הדתות. זו אינה האמת של מי שאינו מאמין באל.

אני קריון, חלק מן האנרגיה האלוהית, ותמיד אומר לכם את האמת. האם אתם מאמינים באמת הזו? האמת היא, שאלוהים הוא אהבה. אמת נוספת היא, שאתם חלק מן האלוהות ואתם חלק מן האהבה הזאת. האם אתם מכירים בכך? האם אתם מבינים שזו אמורה להיות האמת שלכם? האם אתם בוחרים באמת הזאת? האם אתם בוחרים לומר לעצמכם: "אני אלוהים"? רבים אינם מעזים לומר את המשפט הזה. הם חושבים שזה משפט גדול ונשגב ואינו מתאים לאנשים כמותם. פשוטים שכמותם... אבל, יקרים, אתם אינכם פשוטים כלל וכלל. אתם נפלאים ביותר. היצורים הנפלאים ביותר ביקום. וכן, אתם אלוהים! העזו לומר זאת לעצמכם. כי זו האמת. כי אתם יכולים לברוא את המציאות שלכם ולשנות אותה ואתם יכולים לחיות באיכות חיים ומתוך אהבה. אתם יכולים להעניק אהבה ולהראות אהבה ולהרגיש אהבה. כי אתם אהבה. אתם אהבה, יקרים.האנרגיה שנמצאת כאן היום – זו האנרגיה של האהבה. הרגישו בה, אמצו אותה אל ליבכם, הרגישו את התדרים שלה פועמים בתוך גופכם והפכו אותה לחלק מכם. הפכו אותה לאמת שלכם.


דעות אינן חייבות להיות האמת. לאנשים דעות רבות על נושאים שונים. פוליטיקה, כלכלה, משפחה, זוגיות, דרכי התנהגות. ישנן דרכים מקובלות להתנהגות בחברה ולחברות שונות ישנן דרכים שונות. מהי האמת? האמת היא, שאלה נורמות התנהגותיות שונות. האם דרך אחת טובה יותר מהשנייה? אם היא אינה פוגעת בבני אדם אחרים, הרי שהיא טובה והיא האמת של אלה שמאמינים בדרך הזו.


האם לא הגיעה העת לכבד את האמת של האחר? לאפשר לאנשים לחיות מתוך האמת שלהם? הרוח מאפשרת לכם זאת. הרוח אומרת "אמן" על כל בחירה שלכם.


האם אתם הולכים עם הלב שלכם? האם אתם חיים ביושר עם עצמכם? האם פיכם וליבכם שווים? האם אתם אומרים את האמת שלכם בצורה שאינה פוגעת באחר אלא מעצימה אותו? כי אז אתם אלוהים. כי אז אתם אהבה.


ובכן, האמת הולכת יד ביד עם אהבה. האם ידעתם זאת? האם אתם מרגישים את האמת של דבריי בליבכם?


יקרים, אנרגיות עוצמתיות מגיעות אל הפלנטה בתקופה הזאת. ניתן לומר ששערים רבים נפתחים ומאפשרים את כניסת האנרגיות הללו. התדרים של הפלנטה ושלכם עולים. סופם של שקרים לעלות ולצוף באנרגיה הזאת. סופם של מעשים שנעשים במסתור – להתגלות. לכן, אינכם יכולים גם לשקר לעצמכם! היו כנים עם עצמכם. התנהגו ביושר וביושרה ובחרו לחיות את האמת שלכם באמת ובתמים ומבלי לפגוע באחרים.


אתם החלוצים. אתם ההולכים עם הלפיד לפני המחנה. אתם עובדי האור. אתם הדוגמא. אתם המשפיעים גם אם מספרכם קטן. חיו ביושר וביושרה. חיו את האמת שלכם באהבה. אפשרו לעצמכם את הקשר האוהב עם הרוח, עם אלוהים. עם האלוהים שאתם.


התקופה הבאה תאופיין בגילויי אמת. היא תאופיין בגילויים. היא תאופיין בחשיפות אל האור. אתם תראו זאת ותרגישו זאת ותדעו זאת. היו האור שאתם. היו המגדלורים שאתם. היו האור של הפלנטה.


אור הולך עם אהבה ועם אמת שלוב ידיים.


האם אתם אמיתיים עם עצמכם? האם אתם אוהבים את עצמכם? האם אתם יודעים מי אתם? האם אתם יודעים מה מהותכם?

אם כך ואם כן – אתם האמת. אתם האור. אתם האהבה. ובמילים אחרות: אתם אלוהים.


כי זו האמת.וכך הוא הדבר.
קריון