שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

באפריל יתקיים ערב למוזמנים בלבד!

הערב הבא: חמישי 27.5.2021 בשעה 20.00 בערב: תהליך ריפוי, תקשור קריון ומסרים אישיים לנוכחים

עלות: 80 ש"ח, לתשלום בביט לפני המפגש

מוזמנים לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והתקשורים של קריון בעברית" ראה אור.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך דרך אחת מהאפליקציות והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 
 
 

האחדות והאחד

 
 

                      האחדות והאחד

              תקשור קריון מיום 31.1.19

        תוקשר בפני קהל ע"י דורית ישראל


(לתקשור קדמו שירה ונגינה של מירב גולד)


ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.


אני מדבר כעת אל הנוכחים כאן. מה הרגשתם כששמעתם את הנגינה ואת השירה? האם הרגשתם שקט? האם הרגשתם שהלב נפתח? האם הרגשתם את האחדות? האם הרגשתם את המשפחה?

כל התחושות הללו שוררות במקום שבו נמצאים שליחי אור, שמתאגדים ומתחברים יחדיו באהבה גדולה ובלב פתוח ובתחושת אחדות.


היום אדבר על אחדות ועל האחד. אמנם דיברתי על כך פעמים אחדות בעבר, אבל חשיבות הנושא בתקופה הזאת היא גדולה ביותר, וחשוב מאוד שאנשים ישמעו ויקראו על כך שוב. כעת, אני מדבר גם אליכם, הקוראים. גם אתם נמצאים איתנו כאן, כפי שאתם כבר יודעים ודאי.


ובכן, מהי האחדות?


האם פירושה שלכולם אותן המחשבות? שכולם מרגישים אותם רגשות ברגע מסויים? שכולם מגיבים באותה צורה למה שקורה בחייהם או לדברים שמתרחשים סביבם? האם אחדות משמעותה, שכולם נוהגים בדיוק באותה דרך?

התשובה לכל השאלות היא כמובן שלילית. יש לכם זכות בחירה. אינכם חייבים להתנהג כפי שמתנהג שכנכם או כפי שמתנהג ראש המדינה שלכם. הדברים נכונים לכל מקום על פני הפלנטה. אינכם חייבים לציית ולהעתיק כדי להרגיש אחדות. ההיפך הוא הנכון:


השונות וההכרה בשונות מובילות לאחדות.


כביכול ניגוד. כביכול דיסוננס. אבל זה בדיוק היופי שבאחדות: שבני אדם מאפשרים לעצמם ולאחרים להיות שונים, לחשוב ולהתנהג בצורה שונה, כל עוד אינם פוגעים באחרים. שבני אדם מאפשרים לעצמם ולאחרים להרגיש בצורה שונה כלפי אותם אירועים.

ובכל האפשור הזה – להבין שכולכם ביחד. באותו משחק. באותו "סיר מרק", שיש בו תבלינים שונים וכל תבלין משתלב בהרמוניה עם האחרים.

אחדות אין פירושה צייתנות עיוורת. אחדות אין פירושה לומר מה שהמנהיג רוצה שתאמרו ולחשוב מה שהמנהיג רוצה שתחשבו.

מנהיגים כאלה, בכל הפלנטה, באים ממקום של שליטה ולא ממקום של הבנה. מנהיגים כאלה, בכל הפלנטה, מונעים מפחד. כן, הם מפחדים שמישהו יבחין שהם אינם גדולים כפי שהם רוצים שתחשבו עליהם. הם יוצרים הפרדה. הם יוצרים הסתה בין בני אדם. מי שחושב כמותם הוא בסדר ומי שדעתו שונה הוא אחר, חותר.


יקרים, כאשר יש אחדות, אנשים מבינים שהם יכולים להגיב בצורה שונה, הם יכולים לדבר אחרת – אבל הם מכבדים זה את זה. באחדות יש כבוד הדדי בין אנשים. מי שלא מבין זאת – אינו מבין מהו הקשר האמיתי בין כל בני האדם על הפלנטה. קיים קשר בין כולכם. קשר אנרגטי. ואין זה משנה מהי דתכם, מה דעתכם, מהו מינכם, מה העדפתכם המינית, מהי עבודתכם ואיך אתם בוחרים לחיות את חייכם. אומר אף יותר: אין זה משנה אם אתם בוחרים להתנהג בניגוד לחוקי המקום שבו אתם חיים. על כך אולי תענשו. על ידי החברה, לא על ידי אלוהים! עדיין – החיבור והקשר קיימים.


לכן, אני מבקש מכם ללכת עם תחושות האחדות, האיפשור והשונות ולהפיץ את הבשורה.


אינכם נמצאים רק באחדות עם עצמכם ועם בני האדם כולם. האחדות קיימת עם הטבע, עם בעלי החיים, עם אלוהים. כשאני אומר כי כולכם האחד וכולכם הכל, אתם כבר מבינים שזו ההגדרה לאלוהים: הוא האחד והוא הכל. אתם כבר מבינים שאתם חלק מאלוהים. שאתם אלוהים! גם אם אינכם יכולים לומר זאת לעצמכם. אתם חלק מן האחד ומן הכל.


אחד – אחדות.


האם אתם מבינים את האחדות שלכם עם האחד ועם הכל?

האם אתם מבינים את האחדות שלכם עם הטבע, עם האדמה, עם העצים?

אנשים רבים אוהבים לחבק עצים. מה הם מרגישים? גם אם אתם מסתכלים בצורה מוזרה על מחבקי העצים, האם אתם מבינים מה מושך אותם לחבק עץ? זו תחושת האהבה הגדולה. תחושת האחדות עם הטבע. חיבוק העץ יכול לעיתים לגרום לשמחה גדולה אף יותר מאשר חיבוק בני אדם. כמו בני האדם, גם העצים מדברים. כמו בני האדם, גם הם מרגישים את האחדות. אפילו מחקרים מדעיים כבר הוכיחו, שהעצים בסביבה מסויימת מדברים זה עם זה ומדברים עם אחיהם במקומות אחרים. ניתן לומר, שהעצים מתקשרים...


האדמה שומעת אתכם וגם היא מגיבה וזוכרת. אתם יכולים להרגיש אותה, כשאתם צועדים עליה יחפים. אתם יכולים להקשיב ולשמוע אותה, כשאתם יושבים עליה בשקט. האדמה מתקשרת איתכם.


בדיוק באותה צורה מתקשרים איתכם בעלי החיים. רבים מכם מדברים עם הכלבים ועם החתולים שלהם והם משיבים להם. איזו אהבה קיימת בין האדם לבין בעלי החיים שקרובים אליו!

זוהי תחושה של אחדות.


אחדות מלווה באהבה ובהבנה ולא בנפרדות או בחלוקה ל"טוב" ול"רע". 

לאלוהים אין טוב ורע. אלה ביטויים של בני אדם. אלוהים הוא אך ורק אהבה. האם אתם יכולים להרגיש, שגם אתם אהבה? שאינכם נפרדים?

בתקופה הנוכחית חשוב ביותר להבין את המסר הזה של האהבה, של האחדות, של החיבורים, של האיפשור וגם של השונות. להבין מאותו מקום מכבד. מהמקום המאפשר. המאפשר בחירה חופשית. המאפשר להביע עמדות, גם אם הן מנוגדות לשלכם, מבלי להשתלט עלהשיח ולהשליט עליו את רצונכם.

שליטה איננה אהבה. שליטה איננה אחדות, איננה חיבור ואינה מאפשרת.


יקרים, אני מבקש אתכם לבחון את חייכם, לבחון את הסביבה שבה אתם נמצאים - ולאפשר. לאפשר לעצמכם להיות באחדות ולאפשר לאחרים את ההבנה שכולכם אחד. אחד עם הכל.


זו תקופה עוצמתית. דיברתי כאן על זמן ספירלי, ובעזרתו – אתם יכולים לאפשר את האחדות ואת תחושת האחדות במקומות רבים על פני הפלנטה.


הרגישו את האהבה ואת האחדות שנמצאים כאן כעת. (מאפשר לקהל להרגיש).


לפני שאסיים, אני רוצה להתייחס לנושא נוסף, שגם עליו כבר דיברתי.

אתם רואים את השינויים הקיצוניים במזג האוויר. במקומות אחדים טמפרטורות נמוכות ביותר ובמקומות אחרים טמפרטורות מאוד מאוד גבוהות. שני מצבים קיצוניים. אמרתי בעבר, שאתם צפויים למיני עידן קרח. היו רבים שלא הסכימו עם האמירה הזאת ונתפסו לעניין ההתחממות הגלובלית של כדור הארץ. כך אמרו המדענים וגם האשימו את בני האדם ביצירת ההתחממות הזאת.

יקרים, מיני עידן קרח מגיע במחזוריות אל הפלנטה. הוא אינו תלוי בבני אדם, בדיוק כפי שמה שנראה כהתחממות גלובלית אינו תלוי בבני אדם. הכל קשור למחזורי הפלנטה ולפני כל עידן קרח קיימת תקופה של התחממות. זכרו זאת ואל תפחדו ממה שאתם רואים. אל תפחדו מן השינויים הקיצוניים. זהו המהלך הטבעי והמחזורי של הפלנטה שלכם.


יקרים, זכרו שאתם שליחי אור. זכרו כי שליחי האור הם נושאי בשורת האחד והאחדות. זכרו כי שליחי אור אינם אמורים להפחיד. פחד איננו אהבה.


עשו מה שבאתם לכאן לעשות וזכרו מי אתם.


כי כך הוא הדבר.


קריון


הערת המתקשרת: אני רוצה להפנות אתכם לתקשור "אחדות", שניתן לפני שנים אחדות, ושבו משל, שימצא חן בעיניכם...