שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

באפריל יתקיים ערב למוזמנים בלבד!

הערב הבא: חמישי 27.5.2021 בשעה 20.00 בערב: תהליך ריפוי, תקשור קריון ומסרים אישיים לנוכחים

עלות: 80 ש"ח, לתשלום בביט לפני המפגש

מוזמנים לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והתקשורים של קריון בעברית" ראה אור.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך דרך אחת מהאפליקציות והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 
 
 

הגוף האנושי

 
 

                        הגוף האנושי

              תקשור קריון מיום 23.2.17

       תוקשר בפני קהל ע"י דורית ישראל


(לתקשור קדמו נגינה בקערת קריסטל עם יפעת בר שלום ושירה ונגינה עם מירב גולד)


ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.


האם הרגשתם את התדרים, יקרים? אני מדבר אל הנמצאים כאן, אך גם מי שקורא כעת את המילים, יוכל להרגיש את התדר דרכן.

התדרים של השירה ושל הנגינה חדרו אל תוך הגוף, לשחרר, לנקות, להאיר. יכולתם להרגיש זאת. יכולתם להרגיש את התנועה, את השקט, את הזרימה. גם אתם הקוראים יכולים להרגיש זאת דרך המילים, אם תאפשרו לעצמכם, כי המילים נושאות איתן את תדר הריפוי.


שאלתי אתכם בעבר ואשאל שוב: האם אתם אוהבים את עצמכם? האם אתם אוהבים את הגוף שלכם? האם אתם חיים בשלום עם עצמכם ועם גופכם? אני יודע מי נמצא כאן ואני יודע מי קורא את הדברים ברגע זה ממש... חלק מכם אינו חי בשלום עם הגוף. אולי מכיוון, שעדיין אינכם יודעים שהגוף האנושי איננו כלל מה שנראה לכם ומה שידוע למדענים. דיברתי על כך עם הנשים הלמוריאניות (מדבר על מפגש אחוות הנשים הלמוריאניות), אבל ראוי שהמסר הזה יישמע ויהיה בליבו ובראשו של כל אדם, ויהדהד בו. אין, כמובן, מחויבות לקבל את הדברים...


בני האדם רואים את הגוף האנושי כמערכות: תאים, ד.נ.א., דם, שרירים, עצבים. כך גם המדע רואה אותו. אתם כבר יודעים, שהגוף מורכב, למשל, גם משדות אלקטרו מגנטיים שמקיפים אותו. זאת יודעים גם המדענים. ניתן למדוד את השדות הללו.

אבל הגוף שלכם מורכב מעוד רכיבים. הוא אינו רק תלת ממדי. הוא רב ממדי ויש בכם ממדים רבים. אנרגטיים. חלקם ניתנים למדידה. בדיוק כפי שמודדים אנרגיה במכשירים המיועדים לכך.

בגופים האנרגטיים שלכם קיימים "חיים" שלמים. קיימת תנועה, ישנם צבעים וצלילים. צלילים שהאוזן האנושית לא יכולה לשמוע. צבעים שהעין האנושית לא יכולה לראות. ויש לכם גם גופים גיאומטריים-אנרגטיים, שמסתובבים בגוף הפיזי ובגוף האנרגטי ובגופים הבינממדיים שלכם. חלק מהגופים הגיאומטריים-אנרגטיים הללו אתם מכירים. חלק, אפילו המדענים אינם מכירים. הגופים הללו נעים בגוף ומחוצה לו, מכיוון שהם בינממדיים, הם נושאים איתם את הד.נ.א. שלכם וניתן לחולל בעזרתם ניסים ונפלאות. אתם יכולים להשתמש בהם כדי לרפא את עצמכם וכדי לשאוב ולשחרר כל מה שלא נראה לכם ולא משרת אתכם. אתם יכולים ליצור בעזרתם קשר עם מקומות אחרים ביקום או עם אנרגיה ביקום. אתם יכולים לשנות את המציאות שלכם.

הגופים הללו, שנמצאים גם בגוף הפיזי וגם מחוצה לו, אומנם לא נראים לעין האנושית, אבל אנחנו רואים אותם היטב. אנחנו יכולים לראות את הצבעים שלכם, את הצלילים שלכם, את התדרים שלכם ואת המבנים שלכם.

לכל אחד מערכות של צלילים, צבעים ומבנים משלו והן משתנות עם השתנות התדרים שלכם. 

 

אתם תמיד במגמה של עלייה בתדר ואתם יכולים לבקש לעצמכם עלייה בתדר. מדוע זה כדאי? כי היא מאפשרת יכולות רבות יותר, מאפשרת מודעות רחבה יותר, מאפשרת ידע גדול יותר. עליית התדר מאפשרת לכם לרפא את עצמכם ולאפשר ריפוי לאחרים בעוצמה גדולה יותר. כאשר היכולות גדולות וכאשר המודעות רחבה יותר - יש לכם אפשרות לראות מנקודת מבט רחבה יותר, לראות תהליכים, להגביה את נקודת המבט וגם ליצור קשר עם הרוח, עם אלוהים, עם ישויות אנרגטיות שנמצאות במקומות אחרים ביקום. אתם הרי יודעים שאתם לא לבד...


גם אני לא לבד. נמצאת איתי כאן פמליה גדולה. אחיכם, הוריכם, סביכם. ולא רק שהם נמצאים כאן, אלא שעל פי האנרגיה שנמצאת כאן אתם יכולים להרגיש שהיא הולכת ומתעצמת ודחוסה יותר. רבים אלה שרוצים להגיע למפגשים שבין האדם לרוח.

נמצאת כאן גם, ליד כל אחד מכם, המשפחה האוהבת שלו. אלה שעזבו לאחרונה ואלה שעזבו לפני שנים. אתם יכולים להרגיש בהם ובאהבה שלהם. כשהם סביבכם – הם נמצאים בתוך הגופים האנרגטיים שלכם, בתוך המבנים שלכם, ואתם יכולים להתאחד איתם באהבה. אתם יכולים להרגיש את האהבה הגדולה שלהם. הם נמצאים איתכם תמיד. האם אתם מרגישים בהם?

ואם אתם מרגישים בהם – האם אתם יכולים לשמוח איתם? האם אתם יכולים לרקוד איתם? כבר אמרתי בעבר וראוי מאוד שאומר גם היום: אני מציע לשמוח את המוות. גם מותו של אדם קרוב ואהוב הוא משמח. כי המוות איננו סוף. הוא נקודת מעבר. מעבר מן הגוף אל הבית. הבית הוא המקום שרוטט באהבה, בחמלה, בשמחה, בצחוק. האהובים שלכם שעזבו נמצאים במקום הנפלא ביותר. המקום שאליו הנשמה שלכם משתוקקת להגיע.

הצער של הנשארים הוא גדול, אבל אם תוכלו להבין את משמעות המוות ואת העובדה שהנשמה כמהה לחזור הביתה, ושהיא איתכם כל הזמן, שהאדם האהוב לא עזב אתכם בנשמתו אלא רק בגופו, עם כמה שהגוף חשוב והמגע חשוב – הרי זו נחמה גדולה לנשארים.


אם כן, הגוף הפיזי האנושי הוא מורכב, וכשאתם עוזבים אותו – אתם נשארים עם כל אותה מערכת אנרגטית, עם כל חלקי הנשמה שנשארו מחוץ לגופכם, שהרי הגוף אינו יכול להכיל את כל הנשמה. אתם נשארים עם כל המבנים האנרגטיים ועם כל הד.נ.א. שחתום במבנים. החותם הזה שלכם לא רק שנמצא בכל צעד שלכם על הפלנטה, הוא גם נמצא בכל מקום ביקום.


אלה אתם. מיוחדים. האם כעת אתם יכולים לאהוב את הגוף שלכם? לאהוב את מי שאתם? האם אתם יכולים לאהוב את הגוף מבלי קשר לצורתו הפיזית? לאהוב אותו כדי להזין אותו במה שמתאים לו ולא במה שנאמר לכם שצריך? לרפא בצורה שאתם יודעים ולאו דווקא כפי שהרופאים אומרים, כי הם לא תמיד יודעים... הם עדיין לא מבינים את המבנה המורכב מאוד של מה שנקרא "בן אנוש".אני קריון, מאוהב בבני אדם. לו יכולתם לראות כיצד אתם נראים מנקודת המבט שלנו, ליבכם היה מתמלא עד גדותיו. זהו המראה הנפלא ביותר ביקום.


אהבו את עצמכם, יקרים. אהבו את גופכם. זכרו כמה אתם מורכבים ונפלאים.


כי כך הוא הדבר.קריון