שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

באפריל יתקיים ערב למוזמנים בלבד!

הערב הבא: חמישי 27.5.2021 בשעה 20.00 בערב: תהליך ריפוי, תקשור קריון ומסרים אישיים לנוכחים

עלות: 80 ש"ח, לתשלום בביט לפני המפגש

מוזמנים לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והתקשורים של קריון בעברית" ראה אור.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך דרך אחת מהאפליקציות והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 
 
 

המגדלור האנושי

 
 

 

המגדלור האנושי

 

תקשור קריון 9.8.07

 

תוקשר ע"י דורית ישראל

 

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.

 

יש ביכולתכם להביא את תחושת הבית אל המקום שבו אתם חיים היום. גן עדן עלי אדמות. כן, הפוטנציאל קיים. פוטנציאל אחרית הימים. אחרית הימים כבר כאן. 
 

זה קורה. זה הגיע. זה הזמן.
אך המלאכה עדיין מרובה.

 
מי שיושב כאן היום מולי הם אנשים בעלי מודעות. אני מכיר אתכם. אני יודע מי אתם. חלק מכם יודע מי הוא וחלק עוד יגלה, אולם אומר לכם זאת: כולכם מגדלורים.
 

אתם המגדלור השולח את האור בלי כל קשר לתנאי מזג אויר, בלי קשר לרצון ובלי הגבלה בזמן.

אתם המגדלור למען הספינות שבדרך, כדי שיוכלו למצוא את דרכן בים החיים, בין המשברים ובין הסלעים. מי שהוא מגדלור במהותו שולח את אורו בלי להתחשב אם יש מישהו שמקבל את האור. תפקיד המגדלור הוא לשלוח את האור. הוא אינו חושב: הספינה הזאת לא תשתמש באור ולכן לא אשלח לה את האור או: הספינה הזאת תשתמש באור ולכן אשלח לה אותו. תפקיד המגדלור הוא לשלוח את האור ולהאיר וזה גם תפקידכם שלכם.


גלו את האור שבתוככם. השתמשו בו. שלחו אותו.

שלחו אותו אל כל המקומות שבהם אתם רואים שמתרחשים אירועים שזקוקים לאיזון, בין אם אלה אסונות טבע או אירועים שיצרו בני האדם. כשאתם רואים בטלוויזיה או קוראים בעיתון על מקומות כאלה - שילחו אליהם את האור. כשאתם רואים במדינה שלכם מצבים שדורשים איזון – והמדינה הזאת משוועת לאיזון – שילחו את האור שלכם לשם. האור יעשה את העבודה אף אם אינכם מבינים מהי העבודה של האור.

 
השחקנים של משחק החושך אינם אוהבים זאת. הם אוהבים לשחק בחושך. הם ילחמו עד חורמה בנסיון להאיר את מעשיהם. אבל דבר לא יעזור. האור עומד לחדור לכל המקומות האפלים הללו. כל אותם שליטים, שמתמלאים פחד בגלל שהאור חושף את מעשיהם – סופם ללכת. הם לא יוכלו להחזיק מעמד באור. הם אינם יכולים לחיות באור. האור חושף אותם לדברים שבהם לא יוכלו לעמוד.

 

אך בעיקר שילחו אותו אל המקום הקדוש הזה, שבו אתם חיים. אל המקום שאתם קוראים לו "ישראל", אל המקום שאתם קוראים לו "ירושלים".

כי השלום צפוי להתחיל בירושלים והתחזית לא השתנתה. הפוטנציאל לא השתנה. 2012 לא השתנה. אבל בדרך צפויה מלחמה בין האור לבין החושך ואל הפוטנציאל הזה שילחו את האור שלכם.

נקבתי כאן בפעם הקודמת בתאריך: 9-9-9 (קריון מתכוון לתאריך 9.9.2007). התאריך מתקרב.

בפעמים קודמות הזכרתי את יום התרועה. אמרתי כי התרועה תשמע וכל אחד ואחד מכם ישמע זאת. 
 

העשייה היא עשייה של האור. זוהי זכותכם וגם חובתכם להשתמש באור ולשלוח אותו אל הפוטנציאל של מה שעלול להיות, כדי להפוך אותו.

ישנן שמועות על מלחמה. אינני אומר אם השמועות הללו נכונות או לא, כי זהו אך ורק פוטנציאל, אבל אני אומר לכם שאתם, כל עובדי האור על פני הפלנטה, יכולים לשנות. הדבר בידיכם. שילחו את האור שלכם אל הפוטנציאל. מסמסו אותו. רככו אותו. אל תצרו את המלחמה הזאת. אינכם זקוקים לה. הדבר בידיים שלכם, בידיים של עובדי האור על פני הפלנטה כולה. כולכם צריכים להתאחד עכשיו ולעשות את "העבודה" של משלוח האור. להיות מי שאתם: מגדלורים.


 

שילחו אותו אל עבר הפוטנציאל של 9-9-9. שילחו אותו אל עבר הפוטנציאל של 2012. שילחו אותו אל האדמה ואל האנשים.

 

יש השואלים: "אבל קריון, איך אני אמור להנהיג? מה אני אמור לעשות?" ובכן, אמרתי לכם כבר מהו הצעד הראשון: שילחו את האור שלכם, כי אנשים מזהים אותו גם אם אינם מבינים בדיוק מה הם מזהים. האור שלכם ימשוך אליכם אנשים. הם ישאלו אתכם: מה הסוד שלכם? הסוד שלכם הוא היותכם מגדלורים.

הצעד השני: ספרו לאנשים מי הם. דרבנו אותם להשתמש באור שלהם. הפיצו את האור.

 

 זה הזמן. עיברו למעשים, כי אתם המנהיגים. כל אחד בתחומו.

 

 האהבה שאנחנו כאן רוחשים לכם היא גדולה ועצומה. אין זה קל לשחק את המשחק שאתם משחקים כאן על פני הפלנטה. זהו המשחק המוערך ביותר ביקום. לא כל אחד מסוגל לשחק את המשחק הזה. אתם בחרתם לשחק אותו ועל כך אנחנו מלאי הערכה, מלאי הערצה, ואנחנו אוהבים אתכם כל כך. אם תוכלו להרגיש רק במקצת את האהבה שאנחנו חשים – ליבנו המלאכי יעלה על גדותיו.

 

 כי כך הוא הדבר.

 

אני מברך אתכם, אני מזכיר לכם מי אתם ואני נפרד מכם, אך רק לפי שעה.

 

אני רוצה לומר לכם כמה משפטים לסיום:

 

אל תפחדו. אין שום דבר מפחיד באור. אל תפחדו מן החושך. אל תפחדו מהמעשים האפלים שנעשים בחסות החשיכה. שילחו את האור שלכם והאירו את המעשים הללו וכך תוכלו לתרום לפלנטה, תוכלו לתרום לחיים שלכם כאן, תוכלו לתרום לאיכות החיים האישיים שלכם.

 

אנשים ילכו בעקבותיכם. הם יבינו שיש בכם משהו, גם אם לא יוכלו לומר מהו הדבר. כל אחד ואחד מכם יגלה זאת במהירות.

 

זאת העבודה. זאת ההנהגה.

 

כמו שאמרתי בעבר, המסר הוא אל המנהיגים: זה הזמן לקחת את המושכות לידיים ולהנהיג.

 

אני יודע מי יושב כאן לפני ומי עתיד לקרוא את הנאמר. אני מכיר אתכם היטב. אני יודע מה היכולות שלכם. אני מאמין בכם, גם אם אתם אינכם מאמינים בעצמכם לפעמים, ואני מעודד אתכם להדליק את האור במגדלור שאתם.

 

הזמן קרב והמלאכה מרובה.

 

מי שלא יודע כיצד עושים זאת – שיאמר כי הוא שולח את האור, כי כמו שהמתקשרת שלי אוהבת לומר: "האמירה שווה לעשייה". אמרו שאתם שולחים את האור והאור ישלח.

 

עליכם להתחיל ברגע זה ממש.

 

הזמן קרב. המלאכה מרובה. וכמו שהמתקשרת שלי אומרת: "אין זמן. צריך לעשות."

 

זה התפקיד שלכם: לחשוף את המקומות החשוכים הללו בכל מקום על פני הפלנטה. לכן אני מעודד אתכם לשלוח את האור שלכם.

 

זמנים חשובים אלה. זמני הקץ וזמני ההתחלה. קץ האנרגיה הישנה ותחילת האנרגיה החדשה. קץ החושך ונצחון האור. אתם יודעים: בכל מקום שיש אור – אין חושך. כל מקום חשוך, שאליו חודר האור – מואר, ומתחילים לראות את הדברים שמתרחשים בו. ואם קודם לכן התרחשו במקום הזה דברים בחדרי חדרים, במסתור, בחושך, הרי שהאור מוציא אותם החוצה.

 

המגדלור אינו מבין ואינו יודע. הוא רק שולח אור. זה התפקיד שלכם ועכשיו הזמן לעשות זאת יותר מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה של העם שלכם ובהיסטוריה של הפלנטה כולה.

 

שלחו אותו אל עצמכם, אל הסובבים אתכם, אל הארץ שלכם, שזקוקה נואשות לאור הזה בימים חשובים אלה, ומיד אפרט.

 

 

 

 

שלום לכם יקרים. אני יודע מי אתם. אני מכיר אתכם, אני יודע מדוע כל אחד ואחד מכם הגיע לכאן היום. למען מי שטרם שמע את שמי אומר, שאני הוא זה השולח אתכם כשאתם מגיעים לכאן ואני זה המקבל אתכם כשאתם חוזרים אל הבית, אל המקום שיש בו אהבה ללא תנאי, אהבה אינסופית, אהבה בלי גבולות. המקום, שכאשר אתם מרגישים את האנרגיה שלו בעודכם כאן, בחיים, על פני האדמה - ליבכם מוצף. אתם מרגישים את האהבה הגדולה שמציפה את ליבכם. כשאתם מרגישים זאת, דעו, כי זו התחושה של הבית.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר