שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

באפריל יתקיים ערב למוזמנים בלבד!

הערב הבא: חמישי 27.5.2021 בשעה 20.00 בערב: תהליך ריפוי, תקשור קריון ומסרים אישיים לנוכחים

עלות: 80 ש"ח, לתשלום בביט לפני המפגש

מוזמנים לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והתקשורים של קריון בעברית" ראה אור.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך דרך אחת מהאפליקציות והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 
 
 

מסרים לשנה החדשה

 
 
מסרים לשנה החדשה

תקשור קריון מיום 22.9.11

תוקשר ע"י דורית ישראל

 

ברוכים הבאים, הנני קריון מהשירות המגנטי.

ושוב השמחה גדולה כשהרוח פוגשת את האדם. ושוב השירה הלמוריאנית פותחת לבבות. הרשו לי לברך את הכוהנת עם שירת הכוהנים הלמוריאנית (מתייחס לזמרת מירב גולד שפתחה את התקשור).

יקרים, אני לא לבד כאן. מגיעה לכאן פמליה גדולה שבאה איתי בכל פעם למפגשים שבין הרוח לאדם. אני, קריון, מאוהב בבני אדם ואני יודע בפני מי אני מדבר. כולכם כאן נשמות עתיקות. אין כאן בחדר נשמה אחת חדשה. כולכם הייתם כאן כבר פעמים רבות וכולכם באתם בפעם הזאת מפני שידעתם לקראת מה אתם הולכים. ידעתם כיצד אתם עומדים לשנות את המציאות. ידעתם שאתם מגדלורים, ואתם כולכם כאלה, גם אם אינכם חושבים כך או מודעים לכך. אנחנו שמחים להיות אתכם מפני שאנחנו יודעים מה עשיתם ומה הפוטנציאל, והוא עצום ורב. כבר דיברתי על כך פעמים רבות, אבל כעת אתם נמצאים ממש בפתחו של הסמן. השינוי כבר כאן ואתם מרגישים אותו בגופכם ובליבכם. אתם מרגישים בזעזועים הרגשיים ואתם מרגישים בצפייה.

אני יודע בפני מי אני מדבר, אני יודע שאתם עומדים בפני שנה חדשה ואני רוצה לדבר על השנה הזאת ועל מה שעומד לקרות בה.

כשתינוק מגיע למשפחה כולם מחכים בהתרגשות ובצפייה. איזה אופי יהיה לו? כיצד יתנהג? מה ילמד? זוהי התחלה חדשה הן לתינוק והן למשפחתו.

כששנה חדשה בפתח, כולכם בצפייה. כיצד תתפתח? איזה אופי יהיה לה? מה היא תביא איתה? שאלות רבות מציפות אתכם עם לידת שנה חדשה, בדיוק כפי שהן מציפות את ההורים עם לידת ילדם.

ובכן, האם תוכלו לממש את הציפיות? האם תעבדו עם השנה החדשה במשותף? האם תושיטו לה יד? האם תתגברו במשותף על הקשיים שאולי יתעוררו בדרך? האם תקפצו מעל המשוכות? האם תהיו המנהיגים? כל אלה תלויים בבחירה שלכם. אך אל תשכחו את השמחה שמלווה הולדת תינוק חדש והיו שמחים עם הולדת השנה החדשה הזאת, כי היא מיוחדת מהאחרות בדיוק כפי שהתינוקות החדשים שנולדים היום שונים מאלה שאתם הייתם.

הילדים החדשים נולדים עם יכולות גדולות יותר, הצעיף שלהם דק יותר והם יודעים מי הם. כך גם השנה החדשה מיוחדת. ניתן לומר שהיא יודעת מי היא. היא מכילה בתוכה את הסמן. ניתן לומר שהצעיף דק יותר, מפני שתגלו דברים שטרם גיליתם. ובכן, האם אתם שמחים עם השנה החדשה, שהפוטנציאל שלה גדול?

מהו אותו סמן שהשנה מכילה? רובכם כאן יודעים, חושבים ושומעים על 2012. דיברתי על כך לפני זמן רב ופעמים רבות. גם כאן. מדוע אני קורא לה הסמן? כי זאת שנה של מעבר. זהו מעבר אנרגטי, מעבר תודעתי, מעבר של תדרים, מעבר של עשייה, של הבנה ושל תובנות. אני יודע שחלק גדול מכם ומן הקוראים כבר רוצה להגיע אל הזמן הזה, שואל עצמו שאלות ותוהה על שעומד לקרות. אמרתי כאן בעבר, להפתעת רבים, שלא תרגישו בהבדל. חייכם לא ישתנו בצורה דרסטית ומהותית. יחד עם זאת, שינויים רבים יתחוללו הן אצל בני האדם והן על הפלנטה. שינויים אלה ישפיעו ומשפיעים על היקום כולו. כי באשר תלך הפלנטה – ילך היקום.

"ובכן, קריון, למה עלי לצפות? מהי ההפתעה שהשנה הזאת טומנת בחובה?" יקרים, אדבר איתכם היום על אחדים מהפוטנציאלים. חלקם כבר איננו פוטנציאל, כי הוא ממומש בדיוק ברגעים אלה שבהם אני מדבר אליכם.

אמרתי שזו שנה של מעבר בין תדרים. רבים יחוו תהליך של עליית תדרים. זה איננו תהליך איטי אלא קפיצתי. אני מכין אתכם לקפיצה ברמת התדר ואין זה משנה מהי רמתו היום. כל אחד יחווה זאת. עליית התדר נובעת הן מהרצון המפורש שלכם ומהכוונה המפורשת שלכם ובהסכמה עם העצמי העליון שלכם, והן בשל עליית התדר של האדמה. היא תכלול את כל בני האדם, אך עובדי האור ירגישו זאת בעוצמה גדולה יותר.

אתם ודאי זוכרים שאמרתי לכם כאן, במקום הזה ממש, שהאדמה נמצאת בתהליך שבו היא יולדת את עצמה. גם אמרתי שאלה הצירים האחרונים לקראת הלידה. ובכן, שנת הסמן היא שנת הלידה. וכשהאדמה תלד עצמה מחדש היא תלד עצמה בתדרים גבוהים יותר. זו לא תהיה אותה האדמה. תוכלו לקרוא שמתגלים מרבצים של אבני חן וגבישי קווארץ במקומות שונים. הם יגלו את עצמם. תוכלו לקרוא שמתגלים אוצרות טבע חדשים. הם יגלו את עצמם. הלידה מחדש היא גם יציאה לאור של אוצרות שנמצאים בתוך האדמה, כתוצאה מעליית התדר שלה. אני יכול גם לספר לכם, שכאשר תמצאו במקומות מסויימים – האדמה תגלה עצמה בפניכם ותוכלו לחוות את האבנים והגבישים שלה ולראות אותם לנגד עיניכם.

האדמה עובדת איתכם ומשתפת איתכם פעולה, וכשהיא תלד את עצמה – אתם תרגישו בכך. קפיצת התדר היא אחת מהתוצאות של הלידה המחודשת.

"קריון, מה אני אמור לעשות עם המידע הזה?" יתכן ואינכם צריכים לעשות דבר ויתכן שתוכלו לנצל את המידע למען טובתכם הגבוהה, כל אחד בדרכו. מפני שאין זה רק פוטנציאל. זה עומד לקרות. "ומה הדברים הנוספים, קריון?" יקרים, לא לרוץ.... האם אתם זוכרים שאמרתי לכם לא להיות רצי מרתון? עכלו את המידע והפנימו, כי רק כך תוכלו להשתמש בו.

פוטנציאל נוסף: פתיחה של יכולות אצל אנשים רבים על פני הפלנטה. רבים יתחילו לקבל מסרים ותובנות. על חלק מבני האדם ייפול הדבר כרעם ביום בהיר. עובדי האור כבר מחכים לכך... חכו בסבלנות, כי הדבר יקרה וכבר קורה. היכולת שלכם להיות מחוברים אל אלוהים, אל המקורות הגבוהים, כבר כאן. יכולת זו תפתח בפניכם עולמות חדשים ונפלאים. חכו בשמחה להפתעות, כי הן תגענה.

ועוד פוטנציאל: מפגש עם אחיכם ממקומות שונים ביקום. חלקכם כבר פגש בהם וחלק מבני האדם, אם כי מעטים, כבר ראה אותם. היחס של בני האדם לאותם מבקרים הוא בעיקר פחד. אני אומר לכם: לפחד זה אין מקום. מבקרים אלה באים לכאן עם כוונות לעזור ולתמוך. אני יודע בפני מי אני מדבר ומי קורא את הדברים כעת ואתם יודעים בדיוק על מה אני מדבר. אלה יהיו מפגשים מפתיעים אך מלאי שמחה. זו תהיה פגישה מחודשת עם המשפחה. ומדוע אני מכנה מפגשים אלה "מפגשים משפחתיים"? חשבו, יקרים: לפני שהגעתם לכאן כבני אדם, היכן הייתם? האם נולדתם כאן יום אחד יש מאין? מדוע הגעתם לכאן? מדוע בחרו אותן נשמות אמיצות ראשונות להתחיל ולשחק כאן משחק? והיכן הן היו קודם לכן? אולי זה יפתיע חלק מכם, אבל חייתם בצורת חיים אחרת במקומות אחרים, על פלנטות אחרות. הפוטנציאל כעת הוא לפגוש את אחיכם מאותן פלנטות. אני יודע מה חושבים על כך בני האדם כשהם שומעים זאת.... המחשבות הן שאולי עלולים לחטוף אתכם ולתכנת אתכם מחדש. היו רגועים. זה לא יקרה! אחיכם לא באים כדי להזיק, אלא רק כדי לתמוך ולעזור.

ואם נחזור אל השאלה שהעליתי: מדוע באו לכאן אותן נשמות אמיצות ומדוע החליטו לשחק את המשחק? התשובה היא: בדיוק מאותה סיבה שאתם הגעתם לכאן בפעם הזאת. לפגוש את אלוהים. להרגיש. כשאתם מסתכלים האחד בעיניו של האחר תוכלו לגלות את אלוהים. ואם תבינו את הקשר ביניכם, בין כל בני האדם, בין אם הם אוהבים או אויבים, תבינו שכולכם באתם מאותה הסיבה: כדי למצוא את אלוהים שוב. הפוטנציאל למפגש עם אלוהים נמצא בסמן, בלידה מחדש של האדמה. אולי זה נשמע מסובך או לא הגיוני לחלק מכם, אבל אני מבטיח לכם כי זו האמת.

האם כבר פגשתם את אלוהים? צפו לפגוש אותו מחדש.... צפו להיות האלוהים... צפו לברוא את המציאות שלכם בדיוק כפי שאלוהים הוא הבורא. צפו לאהוב כפי שאלוהים אוהב. ברגע שכל בני האדם יבינו שהם אלוהים והם אהבה – לא יהיו מלחמות. זה הרגע שכל בני האדם וגם אנחנו מחכים לו. כולנו מחכים לשלום העולמי כי הוא ישפיע על היקום ויחולל שלום בינגלקטי. ההייתם מאמינים? אתם אלה הבוראים את המציאות הזאת!

זכרו מה באתם לכאן לעשות.

זכרו כי הכל פתוח בפניכם.

התחברו אל האהבה האוניברסלית.

התחברו אל האלוהים שאתם והבינו שכל מי שמביט בכם גם הוא אלוהים.

הביאו את השלום העולמי.

הפוטנציאל לכך גדול מתמיד. זו הדרך. קבלו את עצמכם באהבה. אהבו את עצמכם בדיוק כפי שאנחנו אוהבים אתכם. סלחו לעצמכם. אהבו את האחר כפי שאתם אוהבים את עצמכם. ביחד תוכלו להביא את גן העדן אל האדמה. התזמון יהיה  מסונכרן, מפני שהאדמה תראה לכם את כל אוצרותיה, כשתגלו את האוצרות בעצמכם. האדמה עובדת איתכם בסינכרון. היקום כולו מגיב למה שאתם מחוללים כאן.

יקרים, לו יכולתם לראות את עצמכם מנקודת מבטו של האל הייתם נדהמים ומופתעים. מופתעים מהצבעים ומהאור שלכם. המחזה הוא נפלא ומעורר הערצה.

יש למה לחכות. צפו בשמחה להפתעות. קבלו בהבנה את מה שעובר עליכם כעת. אם תזכרו שאלה ציריה האחרונים של האדמה ואם תזכרו מה קורה בזמן הצירים האחרונים של כל יולדת – תבינו מה עובר עליכם כעת. תבינו את סערת הרגשות ואת התפרצות הרגשות, תבינו את רגישות היתר שלכם. לכן, סלחו לעצמכם ולאחרים, כי אלה הצירים האחרונים. הלידה כבר כאן.

בוקר חדש מפציע. קבלו אותו בשמחה.

אני נפרד מכם כעת באהבה גדולה.

 

 

כי כך הוא הדבר.

 

 

 

 

 

 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר