שימו לב:
ערבי התקשור והאהבה עם קריון 

ייערכו באפליקציית ZOOM 

הערב הבא: חמישי 24.6.2021 בשעה 20.00 בערב: תהליך ריפוי, תקשור קריון ומסרים אישיים קצרים לנוכחים.

עלות: 80 ש"ח, לתשלום בביט לפני הערב

מוזמנים לאהבה


חדש! חדש! חדש!

הספר "הנני אשר הנני - המשלים והתקשורים של קריון בעברית" ראה אור.

לרכישה - פנו אלי דרך האתר

בנוסף - נפתחות סדנאות לעבודה עם המשלים. ראו פרטים באתר


נתבקשתי ע"י קריון וההדרכה לפתוח קבוצות של תוכנית להכשרת שליחי אור.

התוכנית עוצמתית ויינתנו בה כלים להרחבה ולהתחברות, כולל תרגילים לגוף וחניכה.

לפרטים - צרו קשר.

גם בימים אלה ניתן לקבוע מפגש לתקשור אישי עם קריון.

זהו תקשור מעצים, שבו קריון עונה על כל השאלות, מבלי שנשאלו

התקשור נערך דרך אחת מהאפליקציות והתשלום בביט.

לפרטים נוספים - צרו קשר


רוצים להיות מתקשרים עוצמתיים ומדוייקים? לחיות באיכות חיים? קורס התקשור יתן לכם את הכלים לכך. 

לפרטים - צרו קשר


על פי בקשתו של קריון הקמתי קבוצות של אחוות הנשים הלמוריאניות.

המפגשים פתוחים לכל הנשים השומעות את הקריאה. הם עוצמתיים, חוויתיים ומלווים בתקשורי קריון.

על המפגשים הבאים תינתן הודעה.

עלות: 80 ש"ח

מוזמנות להעצמה ולאהבה

טכניקת HOPE החדשנית והיעילה מחוללת ניסים בכל תחומי החיים והכל במפגש חניכה עוצמתי אחד!! ניתן לקרוא עליה כאן באתר. לפרטים נוספים - צרו קשר.

 
 

על השנה המכוננת ותשובות לשאלות

 
 
על השנה המכוננת ותשובות לשאלות
תקשור קריון מיום 11.2.2010
תוקשר ע"י דורית ישראל
 
ברוכים הבאים, הנני קריון מהשרות המגנטי.
יקרים, אני יודע מי נמצא כאן לפני. אני יודע בפני מי אני נמצא. כולכם אנשי אור. כולכם, מה שאתם אוהבים לכנות:"עובדי אור". כולכם מבינים באנרגיה, מכירים אנרגיה ומרגישים אנרגיה, כשאתם מאפשרים לעצמכם. מכיון שכך, אתם יכולים להרגיש כעת באנרגיה של המשפחה שנמצאת סביבכם. אני יודע שחלק מכם כבר מרגיש בה. זו משפחה שבאה להיות אתכם. כן, כן, אנחנו אלה שבאים להיות אתכם, אנחנו אלה שבאים לאהוב אתכם ולהביע את הערכתנו ואף את הערצתנו אליכם. לא אתם אלה שבאים לשמוע אותנו! אנחנו אלה שבאים להיות אתכם ואתם יכולים להרגיש באנרגיה שלנו. כולכם. אני יודע מי נמצא כאן. אני אומר זאת גם לקוראים: גם אתם יכולים להרגיש באהבה שעוטפת אתכם ברגע זה ממש, כשאתם קוראים את המילים הללו. גם אתם נמצאים איתנו כאן ועכשיו.
אתם נמצאים בתחילתה של שנה מרגשת, מלאה בהפתעות. שנה שאני רוצה לקרוא לה: "שנה מכוננת", שנה מניחת יסודות. זוהי שנה שתוכלו לצפות בה בארועים שאולי יפתיעו אתכם. זו שנה שמכינה את הבסיס לשנת 2012. ומי שמכיר ויודע את הפוטנציאל לשנת 2012, יכול לחוש בהתרגשות שלנו. אני יודע שהמתקשרת מרגישה בכך ואני יודע שחלק מכם מרגיש בכך. הפוטנציאל של 2012 לא השתנה. הוא קיים. זו אינה שנה של קץ העולם. אל תקשיבו לנבואות הזעם שמדברות על סוף העולם. זוהי אמנם שנה של סיום, אבל זו שנה של התחלה, ואנחנו מתרגשים ביחד אתכם לראות את אשר אתם חוללתם. לראות את אשר אתם יצרתם. לא אלוהים יצר את השינוי הזה. בני האדם יצרו אותו. ואנחנו כולנו, היקום כולו, מחכים בהתרגשות גדולה לראות מה תעשו הלאה. ובכן, אמרתי ששנה זו היא שנה מכוננת ואמרתי לכם לחכות להפתעות. יהיו אלה הפתעות בכל המישורים. גם במישור האישי וגם במישור הכללי. במישור הכללי הייתי מגדיר את ההפתעות הללו כ"מהפכות ומהפכים". דברים שעד עכשיו היו מתחת לפני השטח – יעלו אל האור. התרחשויות שלא יכולתם לראותן – יתגלו לעיניכם. אל תהיו מופתעים. זו שנה של שינויים והשינויים הם גם אישיים. חלק מכם כבר הרגיש בזאת וחווה זאת וחלק עוד ירגיש בכך. זו שנה מכוננת לשינויים אישיים בחיים שלכם בתחומים רבים ושונים. כל אחד על פי דרכו. כל אחד על פי רצונו. כל אחד על פי כוונותיו. כל אחד על פי הפוטנציאל שהציב לעצמו. שימו לב לדברים שעומדים להתחולל הן בחייכם והן על פני הפלנטה. ועוד רמז אני רוצה להוסיף: שימו לב לתקשורת. ובכן, מהפכים ותקשורת. תקשורת ומהפכים. בינתיים זהו רמז, אך הדברים יתבהרו בהמשך, וכשהם יקרו תדעו במה המדובר.
ויהיו גם שינויים נוספים: של הפלנטה עצמה, של האדמה עצמה. ודאי יכולתם לחוש בכך כבר. האדמה מעלה את התדרים שלה במהירות שמעולם לא היתה כמוה. האדמה מתאימה עצמה לעליית התדרים שלכם, בני האנוש. וכשהאדמה מעלה את התדרים – האנרגיה משתנה. ודאי יכולתם לחוש בכך. אני יודע שבמהלך החודשיים האחרונים המתקשרת אומרת לעצמה ולאחרים שהאנרגיה מוזרה והיא מרגישה אותה מוזר בגוף. ואני מסכים איתה. זו אנרגיה שלא הכרתם קודם לכן, והיא מעלה רגשות ומאפשרת התמודדות עם רגשות. אבל מעבר לכך, האנרגיה הזו משנה גם את השדה המגנטי של כדור הארץ והיא משפיעה על האקלים. ודאי יכולתם לראות את תהפוכות מזג האויר, ושוב אנחנו מדברים על אותו שורש: מהפכות, מהפכים, תהפוכות. כן, גם במזג האויר יש מהפכות. כל מה שהייתם מורגלים בו השתנה. שלג במקומות שלא נראה בהם קודם לכן, שינוי של מידות החום והקור בצורה דרסטית. וכן, הדבר משפיע גם על מה שקורה בטבע ויכולתם לחזות בכך לאחרונה. האדמה רוטטת בכל מקום, גם מתחת לימים, והים מגיב. רעשי אדמה יהפכו להיות מעשה נפוץ במקומות שונים על פני הפלנטה בתקופה הבאה. איני אומר זאת כדי להכניס פחד לליבכם ואיני אומר זאת כדי שתדאגו. זוהי פשוט עובדה, שעליכם לדעת ולקבל באהבה. כל מה שאתם יכולים לעשות הוא להשתמש באהבה ובאור שלכם, עובדי אור יקרים, ולשלוח את האהבה והאור אל המקומות הללו, שבהם האדמה רועשת. עד שנת 2012 תוכלו לחזות בעוד שינויים של מזג האויר ובעוד תהפוכות של הטבע, אבל הדבר נכון והוא נעשה למען התועלת הגבוהה ביותר שלכם ושל הפלנטה עצמה. כי האדמה אינה סתם דומם. יש בה חיים. יש לה לב. והלב הזה רוטט ומגיב. הוא מגיב לאהבה, הוא מגיב לרצון. הוא מגיב לכוונה. אני מעודד אתכם להמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם האדמה, להרגיש אותה ולאהוב אותה.
הבה ונחזור מהכללי אל הפרטי. מה שאני מוסר כעת איננו תחזית. אלה פוטנציאלים בעלי סיכוי גבוה מאוד להתממשות. זו תקופה שבה אתם יכולים ליצור לעצמכם כל מה שתרצו. בדקו עם עצמכם היכן נמצאת התשוקה שלכם. בדקו עם עצמכם מהי הדרך שבה אתם רוצים ללכת. בדקו עם עצמכם מהן התכונות שאותן אתם רוצים לפתח והרחיב. ברגע שתרצו בכך – הדבר שלכם. יפה נאמר כאן קודם לכן – כן, הייתי פה. כן, אני יודע מה נאמר כאן: לכו עם הרצון שלכם, כי אלוהים מאפשר לכם את הדברים. אלוהים נמצא אתכם במקום שבו אתם רוצים להיות. כי אכן, לאלוהים איכפת. לאלוהים איכפת מכל אחד ואחד מכם. אלוהים רואה כל אחד ואחד מכם ויודע ומכיר כל אחד ואחד מכם. אני קריון. אני חלק מאלוהים, אני מאוהב בבני אדם והדברים שאני אומר הם אמת, כי הם אהבה.
ובכן, יקרים, צרו לכם את המציאות שאתם רוצים לחיות בה והיו פתוחים לשינויים, כי המציאות תיצור את השינויים הללו. היו מוכנים לקראתם. צפו להפתעות. השתמשו בלב שלכם.
וכעת, אעשה דבר שלא עשיתי זמן רב: אני מוכן לענות לשאלות. אני מבקש שתבחרו את השאלות בקפידה ותזכרו, כמו שהמתקשרת אוהבת לומר, שהחוכמה בלקבל תשובות היא לדעת לשאול את השאלות הנכונות.
שאלה:
האם בשנה הקרובה אצליח לייצר דברים שאנשים ירצו לקנות (מדברת על אומנות) ואיך אני עושה את זה?
קריון:
כבר אמרתי בעבר, שעל כל שאלה שלכם אני עונה: כן. האם את רוצה בכך? אם כך התשובה היא: כן. איך לעשות זאת? בדקי עם עצמך. רצון, אמונה ובדיקה פנימית – זוהי תשובתי. ונדמה לי שכבר שמעתם את המילים הללו קודם לכן, ולא ממני (מדבר על ההרצאה שניתנה בערב).
שאלה:
איך אהיה משוכנע מיהו האדם שאמור לעבור לגור איתי בדירה השכורה ומה אני אמור להרגיש?
קריון:
יקר, אני לא הכתובת לשאלות הללו. אני לא הכתובת לשאלה: "איך אני אמור להרגיש". בשביל זה יש לך לב. זו תהיה תשובתי לכל השאלות האישיות שתשאלנה כאן. שימו לב שזו אותה תשובה ולכן ביקשתי שתבחרו את השאלות בקפידה.
שאלה:
האם החיבור שאני הולכת לעשות בין השיווק לעבודה בחברה שעוסקת בסיוע לאנשים יביא לי את הרווחה הכלכלית?
קריון:
אענה לך כפי שעניתי לקודמיך. תשובת קריון היא תמיד: כן, כשיש רצון, אמונה, אהבה ובדיקה פנימית.
שאלה:
האם הכוון שאנחנו הולכים עם בתנו הוא הנכון?
קריון:
התשובה היא כן.
שאלת המשך:
והאם יש צורך בדברים נוספים?
קריון:
גם לכך התשובה היא כן. והמשך התשובה: בדיקה פנימית. הפעם זו צריכה להיות בדיקה פנימית שלך מולה.
שאלה:
הרצון שלי מאוד רדום. האם העבודה שאני עושה כדי לעורר את הרצון היא נכונה?
קריון:
ושוב, התשובה היא: כן, אך כדאי לך לדעת, יקרה, שאין דבר כזה "רצון רדום". רצון הוא רצון. הוא לא ער והוא לא רדום. כדי לבדוק מה את רוצה עליך לעשות בדיקה פנימית, כי לפני שאת יודעת מה את רוצה – אינך יכולה להמשיך הלאה.
יקרים, לא סתם אפשרתי לכם לשאול שאלות היום. כפי שראיתם מתשובותי – היתה לי מטרה והיא: להראות לכם שאתם אלה שאחראים על החיים שלכם. אני איני יכול לקחת אחריות על החיים שלכם, אני איני יכול לקחת אחריות על הרגשות שלכם ואיני יכול לקחת אחריות על הרצונות שלכם. גם אלוהים לא לוקח אחריות על כל אלה! אתם הבוראים, אתם היוצרים וביחד עם זה מגיעה האחריות. האחריות לדעת מי אתם, מה אתם מרגישים, מה אתם רוצים ומה אתם עושים עם כל זה. בשאלות שלכם אפשרתם לי לקחת שליטה על החיים שלכם. זה דבר שלא אעשה לעולם! זה דבר שאלוהים לא יעשה לעולם! אך ורק לכם יש שליטה על החיים שלכם ואל תתנו אותה לאף אחד, אפילו לא לי. אפילו לא לאלוהים. אתם המחליטים. אתם בעלי האחריות. המסר הוא: קחו אחריות על החיים שלכם. קחו אחריות על הרגשות שלכם. קחו אחריות על הרצונות שלכם והכירו תודה למי שאתם. אלוהים לא מחכה לתודה שלכם. הוא מקבל אותה, אבל הוא לא מחכה לה. אתם אלה שמחכים להכרת התודה והיא צריכה לבוא קודם כל מכם אל עצמכם.
אני קריון. אני מאוהב בבני אדם. אני אוהב כל אחד ואחד מכם באופן אישי. אני מכיר אתכם ואני יודע מי אתם ואני אומר לכם: הכירו תודה למי שאתם. כי אני אומר לכם תודה על מי שאתם ועל העבודה שאתם עושים כאן על פני הפלנטה.
אתם מבורכים. כל אחד ואחד מכם. וגם אם אינכם חושבים כך, אני אומר לכם כי כך הוא הדבר.
אפרד מכם כעת, אך חלק מהאנרגיה ישאר כאן ואם תרצו – תוכלו לקחת אותה אתכם לכל אשר תלכו. זו אנרגיה אוהבת. זו אנרגיה תומכת. זו האנרגיה של המשפחה. זו האנרגיה של אלוהים.
 
כי כך הוא הדבר.
 
 
 
 
גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר